Kadıoğlu İnşaat

Kurucusu ZİYA KADIOĞLU önderliğinde, 1950 yılından itibaren ESKİ ESER RESTORASYON alanında faaliyet gösteren firmamız; 1989 yılına kadar 210 adet restorasyon işini taahhüdü altında başarı ile tamamlamış ve 1989 yılında KADIOĞLU İNŞAAT TAAHHÜT KOLLEKTİF ŞİRKETİ adı altında, 2. Nesil olarak, oğulları  Adem ve İsmet KADIOĞLU’ na bayrağı devretmiştir.

Restorasyon alanında çalışmalarına günümüzde de devam eden firmamız, tüm çalışmalarını “Vakıflar Genel Müdürlüğü”, ”Kültür ve Turizm Bakanlığı”,”Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu” ve “İlgili Belediyeler” ile koordineli bir şekilde, ilgili kurumların izni ve kontrolünde yapmaktadır.

Taahhüdü altında bulunan işlerde; bugün gelinen noktada, ESKİ ESER RESTORASYON sektöründe faaliyet göstermenin gereklilikleri olan kalite, tecrübe, kalifiye insan gücü, teknoloji ve hızın önemini kavramış, bu alanda KADIOĞLU İNŞAAT kurumsal kimliğiyle iş güvenliğini merkez, minimum müdahale, maksimum koruma ilkelerini ve kaliteyi de esas alarak, restorasyon alanında ilk akla gelen, öncü firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Sektöründeki yerini iyi bilen firmamız, özellikle ESKİ ESER RESTORASYON alanında uzmanlaşmış, 67 yılı aşkın deneyimi ile güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı kendisine amaç edinmiştir.

Misyonumuz

Dürüst ve güvenilir bir firma olarak, her zaman yapabileceğimizin en iyisini yaparak daha büyük projelere imza atmak ve zamanın bu denli önemli olduğu bir dönemde, en iyi kaliteyi en sağlamını, en kısa zamanda yaparak zirveye çıkmaktır.

Vizyonumuz

Sabırlı, kararlı, fedakar, planlı ve sistematik hareket ederek hedeflerimizin doğrultusundaki görev bilincini bilmek ve bu uğurda çok çalışmaktır.